ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu İsmet Bahadır'a  saat 10:00 ile 17:00)veya Ferudunçelik Muhtarımız Hasan Hüseyin Güngör'e ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


Çorum Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Bitlikten kuvvet doğar.
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   VEFAT
  KARATEPEM BAŞIN SAGOLSUN Hüseyin(üsülü) Oğlu Haydar Başçek Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur Cenazesi 12 Kasım Pazar günü Karşıyaka mezarlığında Defin Edilecektir. Defin saati daha sonra sizlerle paylaşılacaktır. Tüm Akraba ,dost ve canlara duyurulur. Devamı..

   CUMHURİYET BAYRAMI
  Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.” (Atatürk)… Bugünün gençliği olarak emanetin kalbimizde, Cumhuriyetimizin 100.yılında sen yerinde rahat uyu atam… Devamı..

   KARATEPE KÖYÜ MUHTARLIĞINDAN DUYURU 
  KARATEPE KÖYÜ MUHTARLIĞINDAN DUYURU  Devamı..

   30 AGUSTOS
  30 AGUSTOS ZAFER BAYRAMI Devamı..

   KIRK YEMEĞİ VE AŞURE
  KIRK YEMEĞİ VE AŞUREMİZE DAVETLİSİNİZ. Devamı..

   VEFAT
  30.06.2023 tarihinde Güzel ERBAŞ (DEDE) Hakk' ın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 01.07.2023 Cumartesi günü Karatepeköyü Mezarlığında Defin edilecektir. Tüm Akraba ,Dost ve Canlara DUYURULUR. ışıklar içinde uyusun, Merhuma Allahtan Rahmet tüm aile bireylerine sabırlar dileriz. . DERNEK YONETIMI Devamı..

   BAYRAM KUTLAMASI
  Özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan bayramlar, sevgi ve hoşgörü duygularını güçlendirerek, sevinç ve mutluluğu yaşadığımız özel günlerdir. Sizin ve ailenizin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum. Devamı..

   VEFAT
  24.06.2023 tarihinde Almanya da Hakk'ın Rahmetine kavuşan Ahmet Bozoğlanın Eşi Zekine Bozoğlan. 28.06.2023 Çarşamba günü Öğle namazına mütaakip Karşıyaka Mezarlığında Defin edilecektir. Tüm Akraba ,Dost ve Canlara DUYURULUR. ışıklar içinde uyusun, Merhuma Allahtan Rahmet Diliyoruz. DERNEK YONETIMI Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli Dost ,Akraba ve Tüm köylülerimiz kızımız ecem' in 8 temmuz cumartesi günü saat 19: 00 da yapılacak olan düğününde hepiniz davetlimizsiniz. Nurten - Kazım ATA Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli Dost ,Akraba ve Tüm köylülerimiz kızımız nazenin 8 temmuz cumartesi günü yapılacak olan düğününde hepiniz davetlimizsiniz. Çiğdem- Hüseyin BAHADIR Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli Dost ,Akraba ve Tüm köylülerimiz oğlumuz umut un10 Haziran günü yapılacak olan düğününde hepiniz davetlimizsiniz Nilüfer Hasan GELİR Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli dost ,Akraba ve tüm köylülerimiz oğlumuzun 4 Haziran günü yapılacak olan düğününde davetlimizsiniz Ali Kılınç Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli dost ,Akraba ve tüm köylülerimiz kızımızın 3 Haziran günü yapılacak olan düğününde davetlimizsiniz Ayten Zeynel Buyruk Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler