ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu İsmet Bahadır'a  saat 10:00 ile 17:00)veya Ferudunçelik Muhtarımız Hasan Hüseyin Güngör'e ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


Çorum Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   RIZA BAHADIR
  Yedi Yemeği Devamı..

   Rıza Bahadır
  vefat Devamı..

   DÜGÜN DAVETİ
  Cengiz SEÇER Devamı..

   KURBAN BAYRAMI
  KURBAN BAYRAMI Devamı..

   MEZARLIK BAKIMI
  MEZARLIK BAKIMI Devamı..

   TAKVİM
  Karatepe Köyü esnaf ve iş adamlarının yardımlarıyla bastırılan 2020 yılı takvimimiz hazırlanmış olup derneğimizden temin edilebilirsiniz. Devamı..

   FUTBOL TURNUVASI
  Değerli Karatepe köyü Esnaf ve işadamları; Karatepe köyü futbol takımı kurulmuş olup Hitit dernekler federasyonunun geleneksel olarak düzenlediği ve yirmi takımın mücadele edeceği turnuvaya katılım sağlanacaktır. Her takım kendi özel renk ve formaları ile köyünü temsil edecektir. Formalarda sponsor (Firma reklamı... Devamı..

   VEFAT
  İbrahim ATA nın vefatı Devamı..

   VEFAT
  Hatem Güngör'ün Eşi Safiye (Şehriban)Güngör vefatı Devamı..

   vefat
  Hemşerimiz Köylümüz,Üyemiz, Şirin Dursun Almanyada 20.03.2020 günü vefat etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, Ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Devamı..

   Cumhuriyet Balosu
  Hitit Dernekleri Federasyonumuzun düzenlemiş olduğu Cumhuriyet Balosuna katılım sağlayan tüm Karatepelilere ve Federasyon üyelerine teşekkür ediyorum. Devamı..

   Düğün
  Ulaşamadığım bütün dostlarımız ve köylülerimiz kızımız ve oğlumuzun düğününe davetlidir. Babası Haydar Demirci Annesi Sultan Demirci Devamı..

   Düğün
  Ulaşamadığım bütün dostlarımız ve köylülerimiz kızımız ve oğlumuzun düğününe davetlidir. Babası Kerem Güngör Babası Bayram Ata Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler