ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu İsmet Bahadır'a  saat 10:00 ile 17:00)veya Ferudunçelik Muhtarımız Hasan Hüseyin Güngör'e ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


Çorum Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,3702   18,4033
EURO 17,9431   17,9755
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  HABERLER


   Kırk Yemeği Daveti
  Değerli Canlar Hakkın Rahmetine kavuşan Hasan Güngör Canın 11.09.2023 pazar günü 13:00 da Kırk yemeği verilecektir .Tüm canlara duyurulur. Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli Dost ,Akraba ve köylülerim 4 Eylül 2022 Pazar günü düğün törenimde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Ferhan Bahadır Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli Dost ,Akraba ve köylülerim oğlum Yusuf’un 20 Ağustos 2022 cumartesi günü düğün töreninde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.Hasan BAHADIR Devamı..

   AŞUREMİZE DAVET
  Devamı..

   VEFAT
  KARATEPEM BAŞIMIZ SAGOLSUN Arif Oğlu Hasan Güngör Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur. Cenazesi 02.Ağustos 2022 salı günü Karatepeköyü mezarlığında Defin Edilecektir. Sabah 08.30 da derneğimiz önünden otobüsler hareket edecektir. Tüm Akraba dost ve canlara DUYURULUR Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli canlar ulaşamadığım tüm Dost ,Akraba ve Köylülerimizi Kızım Özlem'in Düğün merasiminde sizleri aramızda görmekten mutluluk Duyarız . ALİ RIZA DEMİRCİ Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli canlar ulaşamadığım tüm Dost ,Akraba ve Köylülerimizi Oğlum Onur'un Düğün merasiminde sizleri aramızda görmekten mutluluk Duyarız . HÜSEYİN KARATAŞ Devamı..

   KURBAN BAYRAMI MESAJI
  Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli dost ,Akraba ve köylülerimiz kızım yağmurun 23 temmuz 2022 cumartesi günü düğün töreninde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız. Devamı..

   19 MAYIS
  19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN DERNEK YÖNETİMİ Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Haydar Seçer ve Zehra Seçer Devamı..

   ANNELER GÜNÜ
  Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Tüm Annelerimizin ve Eşlerimizin Anneler günü kutlu olsun. KARATEPEKÖYÜ DERNEK YÖNETİMİ Devamı..

   Ramazan Bayramı
  Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı ve yardımlaşmayı arttıran, hoşgörü ve kardeşlik duygularını güçlendiren Ramazan Bayramınızın şeker tadında geçmesini diliyoruz -Dernek Yönetimi Devamı..

   Nişan Töreni
  8 Mayıs 2022 tarihinde saat 18.00'da oğlum Umut'un ve gelinimiz İrem'in nişan töreninde sizleri aramızda görmekten onur duyarız - Babası Hasan Gelir, Annesi Nilüfer Gelir Adres: Bostancık, Bostancık Cd. No:138, 06320 Hüseyingazi Mamak/Ankara Uluçınar Konağı 1. kat Devamı..

   23 NİSAN
  Barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin simgesi olan çocuklarımıza güzel bir gelecek umuduyla, Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının bayramı kutlu olsun. KARATEPE KÖYÜ DERNEK YÖNETİMİ Devamı..

   VEFAT
  Ali Buyruk'un Eşi Halime Buyruk Hakk' ın Rahmetine Kavuşmuştur. 13.04.2022 Çarşamba Günü saat 14:30da Karşıyaka Mezarlığında Defin Edilecektir. Dernek Önünden 13:15 de Araç hareket edecektir .Tüm Canlara duyurulur Devamı..

   8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ Devamı..

   vefat
  İbrahim Oğlu Selami Güngör Geçirdiği Kalp krizi sonucu Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur. Cenaze 08.02.2022 salı günü Karşıyaka mezarlığında saat 15:00 da defin edilecektir T14A/2411 -Allahtan Rahmet diler Tüm Akraba ,dost ve canlara Duyurulur. Devamı..

   vefat
  Hüsne BUYRUK Devamı..

   HÜSEYİN BAŞÇEK
  YEDİ YEMEĞİ Devamı..
1 2 3 4 5 6 Geri İleri 
Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler