ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu İsmet Bahadır'a  saat 10:00 ile 17:00)veya Ferudunçelik Muhtarımız Hasan Hüseyin Güngör'e ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


Çorum Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  HABERLER


   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli Dost ,Akraba ve Tüm köylülerimiz oğlumuz umut un10 Haziran günü yapılacak olan düğününde hepiniz davetlimizsiniz Nilüfer Hasan GELİR Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli dost ,Akraba ve tüm köylülerimiz oğlumuzun 4 Haziran günü yapılacak olan düğününde davetlimizsiniz Ali Kılınç Devamı..

   DÜĞÜN DAVETİ
  Değerli dost ,Akraba ve tüm köylülerimiz kızımızın 3 Haziran günü yapılacak olan düğününde davetlimizsiniz Ayten Zeynel Buyruk Devamı..

   19 MAYIS
  19MayısGençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun Devamı..

  
  1 Mayısta doğacak olan parlak ilkbahar güneşi evine ekmek götürmek için alın terleriyle çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimizin üzerine doğsun. 1 Mayıs işçi ve emekçi bayramı kutlu olsun. Devamı..

   23 NİSAN
  Çocuklara armağan edilen tek bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan, Türkiye Cumhuriyeti’nin onların omuzlarında yükseleceğine olan inancın ifadesidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun KARATEPE KÖYÜ DERNEK YÖNETİMİ Devamı..

   RamazanBayramı
  Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.. KARATEPEKÖYÜ... Devamı..

   18 MART ÇANAKKALE SAVAŞI
  O dönem İngiliz Bahriye Nazırı (Savaştan sorumlu Bakan) olan Winston Churchill şunları söylüyor: “Şu an mağlubiyeti bütün damarlarımda hissetmekteyim. Çok üzgünüm. Oldukça mutluydum, umutluydum. Daha düne kadar Çanakkale bizimdir diyordum. Çünkü bu savaşı kazanmak için askeri, parayı, cephaneyi her şeyi... Devamı..

  
  Ben Kahrimenin Hüseyinin Oğlu Haydar Kahraman Çankaya Belediyesinin yanında inkilap sokakta Diş Kliniğine ortak oldum .Kliniğimizde yaptırılacak Protez ve İmplantların piyasadan aldığınız fiyatlardan daha indirimli olarak yaptırmanız mümkündür. Köylülerimize Özel İndirim uygulanacaktır. İrtibat tel No: HAYDAR KAHRAMAN... Devamı..

   VEFAT
  Hakk'ın Rahmetine kavuşan Ali Rıza DEMİRCİ 'nin Kirk yemeği verilmeyecek olup ,Ailesi Tarafından derneğimize bagışta bulunma kararı vermişlerdir. Hayırlarını Hak kabul etsin ,ışıklar içinde uyusun, Merhuma Allahtan Rahmet Diliyoruz. DERNEK YONETIMI Devamı..

   BİRLİK CEMİ
  Değerli üyelerimiz ve köylülerimiz,04 ŞUBAT2023 Cumartesi günü saat 19:00 da İsmail Acar Dedemiz ile yapacağımız BİRLİK Cemimize ve Kurban Lokmamıza Tüm Canlarımızı bekliyoruz. NOT: 1-Hazırlıklar Dernek Yönetimi ile Birlikte Ahmet oğlu Hüseyin Bahadır ,Hacı oğlu İbrahim Bahadır Gönüllü Görev Almışlardır. 2- Adak... Devamı..

   YENI YIL
  2022 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2023 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini... Devamı..

   YEDİ YEMEĞİ
  Hakk' ın Rahmetine kavuşan Ali Rıza Demircinin Yedi yemeği 11.12.2022 pazar günü saat 13:00 da derneğimizde verilecektir. Allahtan Rahmet diler Hakk katında hayırları kabul olsun Devamı..

   VEFAT
  Mehmet oğlu Ali rıza Demirci (güllülun) Hakk' ın Rakmetine Kavuşmuştur. Cenazesi 05.12.2022 Pazartesi günü karatepe köyü Mezarlığında Defin Edilecektir. Sabah saat 8:30 da Dernek önünden Otobüs hareket edecektir. Tüm Canlara Duyurulur. Devamı..

   YEDİ YEMEĞİ
  Hakk'ın Rahmetine kavuşan Gülistan Seçer in yedi yemeği 4.12.2022 pazar günü saat 13:00 da derneğimizde verilecektir. Allahtan rahmet diler Hak katında hayırlar kabul ola. TÜM CANLARA DUYURULUR. Devamı..

   VEFAT
  Hüseyin Seçer 'in Eşi Gülistan Seçer Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 30.11.2022 Çarşamba günü karatepe köy mezarlığında Defin edilecektir. Çarşamba günü 8:30 da dernek önünden otobüs hareket edecektir. Tüm canlara Duyurulur. Devamı..

   DİŞ TEDAVİ KLİNİĞİ
  Ben Kahrimenin Hüseyinin Oğlu Haydar Kahraman Çankaya Belediyesinin yanında inkilap sokakta Diş Kliniğine ortak oldum .Kliniğimizde yaptırılacak Protez ve İmplantların piyasadan aldığınız fiyatlardan daha indirimli olarak yaptırmanız mümkündür. Köylülerimize Özel İndirim uygulanacaktır. İrtibat tel No: HAYDAR... Devamı..

   TAZİYE YEMEKHANESİ VE OKUL ETRAFI TADİLATI
  Taziye yemekhanesi taban alanına şap atıldı ,okul çatısı ve tuvalet çatısı mahyaları tadilat edildi kırık kiremitler değiştirildi. okul etrafı serpme olan yerler komple kazıtıldı ve yeniden serpme yapıldı. lojman girişi okul etrafını saran beton alanlar ve merdivenler söküldü ve yeniden şap atıldı, taziye yemekhanesi... Devamı..

   VEFAT
  KARATEPEM BAŞIN SAĞOLSUN Hüseyin Oğlu Sahin Ali KILINC(Sahan) Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur Cenazesi 29.10.2022 cumartesi günü Karatepe koyu mezarlığında defin edilecektir. Otobüs Dernek önünden saat 8:00 da hareket edecektir. Tüm Canlara DUYURULUR. Devamı..

   Kırk Yemeği Daveti
  Değerli Canlar Hakkın Rahmetine kavuşan Hasan Güngör Canın 11.09.2023 pazar günü 13:00 da Kırk yemeği verilecektir .Tüm canlara duyurulur. Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 Geri İleri 
Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler