ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu Hüseyin Erbaş 'a(tel:0535 6713880) saat 10:00 ile 17:00)ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


GELENEKSEL BAYRAMDEDE ŞENLİKLERİ 13-14 TEMMUZ 2019 GÜNLERİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.BU ŞENLİKTE KURBAN VE ADAK SAHİPLERİ 31.05.2019 TARİHİNE KADAR DERNEK YÖNETİMİ İLE BAGLANTI KURMALARI GEREKMEKTEDİR.  YETERLİ KURBAN VE ADAK TALEBİ OLMAZ İSE PİKNİK ŞEKLİNDE DÜZENLENECEKTİR.TAHMİNİ KURBAN PARASI 1200 TL DİR. TALEP SAHİPLERİ 31.05.2015 TARİHİNE KADAR 0507 8630602 TELEFON NUMARASI İLE  İRTİBATA GEÇEBİLİR.


Değerli Hemşerilerim ; Karatepe köyü okul bahçesinin içerisinde, özellikle cenaze merasimlerinde kullanmak amacıyla 84 m2 çardak yapımı için yönetim kararı alınmıştır. Tahmini maliyeti 15-16000 TL dir.2019 yılı aidatlarına ek olarak her üyemiz 50 Türk lirası ödemesi gerekmektedir. Tüm canlara duyurulur. Ayrıca bağışta bulunmak isteyenler derneğimize bu amaçla bağış  yapabilirler. Sevgilerimle.

 


Çorum Hava Durumu
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,8025   7,8166
EURO 9,2387   9,2554
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 97
Dün: 94
Toplam: 52654
  HABERLER


   DERNEK AİDATLARIMIZI DÜZENLİ ÖDEYELİM
  YIL SONU KAPANIŞ VERİLMESİ Devamı..

   Satı Güngör'ün Vefatı
  Hüseyin Güngör eşi Satı Güngör 08.10.2020 Perşembe günü Hakkın rahmetine kavuşmuştur. 09.10.2020 Cuma günü saat 11.00'de Şehir Hastanesinden alınıp 11.30-12.00 saatleri arasında Karşıyaka Mezarlığında defnedilecektir. Kendisine Allah'tan rahmet ailesine, tüm sevenlerine ve canlara sabırlar diliyoruz. Devamı..

   dügün
  AYDUGAN ailesi Devamı..

   DÜGÜN DAVETİ
  Ali Bahadır'ın kızı Tuğçe ile Bayram Ata'nın oğlu Ergül'ün düğününe siz değerli dostlarımızı ve bütün köylülerimizi davet eder bu mutlu günümüzde birlikte olmayı arzularız. Ata ve Bahadır ailesi. Saygılarımla Devamı..

   Düğün Davetiyesi
  Caner Güngör ve Didem Keleş'in düğünü Devamı..

   ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSU
  Federasyonumuz ile Sibel Aydın Kurslarının yapmış olduğu anlaşma kapsamında Üniversiteye hazırlık kurslarında Üyelerimizin çocuklarına % 20 indirim uygulanacaktır Federasyonumuzdan alacağınız belge ile müracat edebilirsiniz bilgi için 0530 248 26 74 Devamı..

   RIZA BAHADIR
  Yedi Yemeği Devamı..

   Rıza Bahadır
  vefat Devamı..

   DÜGÜN DAVETİ
  Cengiz SEÇER Devamı..

   KURBAN BAYRAMI
  KURBAN BAYRAMI Devamı..

   MEZARLIK BAKIMI
  MEZARLIK BAKIMI Devamı..

   TAKVİM
  Karatepe Köyü esnaf ve iş adamlarının yardımlarıyla bastırılan 2020 yılı takvimimiz hazırlanmış olup derneğimizden temin edilebilirsiniz. Devamı..

   FUTBOL TURNUVASI
  Değerli Karatepe köyü Esnaf ve işadamları; Karatepe köyü futbol takımı kurulmuş olup Hitit dernekler federasyonunun geleneksel olarak düzenlediği ve yirmi takımın mücadele edeceği turnuvaya katılım sağlanacaktır. Her takım kendi özel renk ve formaları ile köyünü temsil edecektir. Formalarda sponsor (Firma reklamı... Devamı..

   VEFAT
  İbrahim ATA nın vefatı Devamı..

   VEFAT
  Hatem Güngör'ün Eşi Safiye (Şehriban)Güngör vefatı Devamı..

   vefat
  Hemşerimiz Köylümüz,Üyemiz, Şirin Dursun Almanyada 20.03.2020 günü vefat etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, Ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Devamı..

   Cumhuriyet Balosu
  Hitit Dernekleri Federasyonumuzun düzenlemiş olduğu Cumhuriyet Balosuna katılım sağlayan tüm Karatepelilere ve Federasyon üyelerine teşekkür ediyorum. Devamı..

   Düğün
  Ulaşamadığım bütün dostlarımız ve köylülerimiz kızımız ve oğlumuzun düğününe davetlidir. Babası Haydar Demirci Annesi Sultan Demirci Devamı..

   Düğün
  Ulaşamadığım bütün dostlarımız ve köylülerimiz kızımız ve oğlumuzun düğününe davetlidir. Babası Kerem Güngör Babası Bayram Ata Devamı..

   VEFAT
  Haydar Demircinin vefatı Devamı..
1 2 Geri İleri 
Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler