ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu Hüseyin Erbaş 'a(tel:0535 6713880) saat 10:00 ile 17:00)ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


GELENEKSEL BAYRAMDEDE ŞENLİKLERİ 13-14 TEMMUZ 2019 GÜNLERİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.BU ŞENLİKTE KURBAN VE ADAK SAHİPLERİ 31.05.2019 TARİHİNE KADAR DERNEK YÖNETİMİ İLE BAGLANTI KURMALARI GEREKMEKTEDİR.  YETERLİ KURBAN VE ADAK TALEBİ OLMAZ İSE PİKNİK ŞEKLİNDE DÜZENLENECEKTİR.TAHMİNİ KURBAN PARASI 1200 TL DİR. TALEP SAHİPLERİ 31.05.2015 TARİHİNE KADAR 0507 8630602 TELEFON NUMARASI İLE  İRTİBATA GEÇEBİLİR.


Değerli Hemşerilerim ; Karatepe köyü okul bahçesinin içerisinde, özellikle cenaze merasimlerinde kullanmak amacıyla 84 m2 çardak yapımı için yönetim kararı alınmıştır. Tahmini maliyeti 15-16000 TL dir.2019 yılı aidatlarına ek olarak her üyemiz 50 Türk lirası ödemesi gerekmektedir. Tüm canlara duyurulur. Ayrıca bağışta bulunmak isteyenler derneğimize bu amaçla bağış  yapabilirler. Sevgilerimle.

 


Çorum Hava Durumu
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 9,5860   9,6033
EURO 11,1566   11,1767
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
WEB SAYFASI
 

            Degerli Karatepe Köyü Kültür ve  Dayanışma Derneği  Üyeleri ve  Karatepeliler,hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor. web sayfamızı ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Sayfamız büyük ölçüde verilerin tamamlanması sebebiyle artık bütün karatepelilerin takibine açılmıştır.Özellikle  sosyal aktifitelerin çakışmaması için (dügün ,kına ,sünnet,şenlikler,özel kutlama günleri vs) Mutlaka sayfamızı ziyaretettikten sonra bu tür sosyal aktifiterin  tarihleri belirlenir ise  büyük ölçüde maduriyetler giderilmiş olacaktır.

1-Mutlaka sayfamızda bulunan dügün ,kına, sünnet  başlıklı  sayfayı ziyaret ediniz.

2-Başkanının mesajı başlıklı yazıları  okuyarak gündemden haberdar olunuz.

3-Yazarlar   Başlıklı sayfada makalede yazılarını paylaşmak  isteyen(köyümüzün, tarihi,ülkemizin gündemi,toplumsal  sorumluluk,vs)konularda yazılarınızı hazırlandıktan sonra başkanla iletişim kurarak yayınlaya bilirsiniz.(tüm karatepelilere açıktır)

4-Ticarethane sahibi üyelerimiz ve tüm karatepeliler reklam sayfasını belirli ücret karşılığında kullanma imkanına sahiptir.Böylece hem ticarethane sahibi hemde bütün sayfa kullanıcıları ekonomik açıdan daha verimli bir   imkana kavuşmuş olacaktır. 

5-Sayfamızın içinde bulunan facebook amlemli  bölüme  girildiğinde otomatik olarak karatepe köyü facebook sitesini ziyaret ederek bütün paylaşımlara ulaşma imkanınız olacaktır.Bu sayfayı kullanarak köyümüz ve derneğimiz ile ilgili arşiv oluşmasını saglayabilirsiniz.(buradan paylaşacağınız,sosyal etkinlik,eski insanlarımız ve köyümüz ile ilgili fotograflar mutlaka degerlendirilecektir).

6-Aidat sorgulama bölümünde  T.C  Kimlik bigilerinizi girerek  bu yıl ve geçmiş yıllara ait tüm borçlarınızı sorgulama imkanına sahipsiniz.2010 yılı borç bilgisi (dernek yeri alımında üyelere düşen borcu kapsamaktadır.)

Temmuz ayı sonuna kadar tüm eski borçlarınızı  kapatmanızı ümit ediyorum.aksi takdirde yönetim kurulu olarak borçluların üyelikleri sona erdirilecektir,tüm üyelerimize duyurulur.

                                                                                                                                Saygılarımla

                                                                                                                       Yönetim Kurulu  Başkanı

                                                                                                                         Selahattin Kahraman

 SELAHATTİN KAHRAMAN      10.04.2017   Okunma Sayısı: 1865


Yazdır

 

Yazarın Diğer YazılarıÜye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler