ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu İsmet Bahadır'a  saat 10:00 ile 17:00)veya Ferudunçelik Muhtarımız Hasan Hüseyin Güngör'e ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


Çorum Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   VEFAT
  Hatem Güngör'ün Eşi Safiye (Şehriban)Güngör vefatı Devamı..

   vefat
  Hemşerimiz Köylümüz,Üyemiz, Şirin Dursun Almanyada 20.03.2020 günü vefat etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, Ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Devamı..

   Cumhuriyet Balosu
  Hitit Dernekleri Federasyonumuzun düzenlemiş olduğu Cumhuriyet Balosuna katılım sağlayan tüm Karatepelilere ve Federasyon üyelerine teşekkür ediyorum. Devamı..

   Düğün
  Ulaşamadığım bütün dostlarımız ve köylülerimiz kızımız ve oğlumuzun düğününe davetlidir. Babası Haydar Demirci Annesi Sultan Demirci Devamı..

   Düğün
  Ulaşamadığım bütün dostlarımız ve köylülerimiz kızımız ve oğlumuzun düğününe davetlidir. Babası Kerem Güngör Babası Bayram Ata Devamı..

   VEFAT
  Haydar Demircinin vefatı Devamı..

   Kırk yemeği
  Devamı..

   ÇARDAK YAPIMI TAMAMLANMIŞTIR
  Değerli Hemşerilerim ; Karatepe köyü okul bahçesinin içerisinde, özellikle cenaze merasimlerinde kullanmak amacıyla 84 m2 çardak yapımı için yönetim kararı alınmıştır. Tahmini maliyeti 15-16000 TL dir.2019 yılı aidatlarına ek olarak her üyemiz 50 Türk lirası ödemesi gerekmektedir. Tüm canlara duyurulur. Ayrıca bağışta... Devamı..

   KIRK YEMEĞİ
  Hakkın Rahmetine Kavuşan Haydar Yeni Eşi Kıymet Yeni'nin Kırk Yemeği Kurban Bayramının üçünçü günü (13.08.2019 Salı saat 13:00) Karatepe Köyünde(okul binasında) verilecektir. Tüm Canlara Duyurulur. Devamı..

   SATI SEÇER'İN YIL YEMEĞİ
  Hakkın Rahmetine Kavuşan Feramus Seçer Eşi Satı Seçer'in Yıl Yemeği Kurban Bayramının ikinci günü (12.08.2019 Pazartesi ) Karatepe Köyünde verilecektir. Tüm Canlara Duyurulur. Devamı..

   VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
  İBRAHİM ATA'NIN EŞİ HATUN ATA Devamı..

   Çorum HDF Facebook Yararlı Linkler bölümünden ulaşabilirsiniz.sağ altta.
  Çorum HDF Facebook yararlı Linkler bölümünden ulaşabilirsiniz. Devamı..

   GELENEKSEL BAYRAMDEDE ŞENLİKLERİ
  GELENEKSEL BAYRAMDEDE ŞENLİKLERİ Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler