ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu İsmet Bahadır'a  saat 10:00 ile 17:00)veya Ferudunçelik Muhtarımız Hasan Hüseyin Güngör'e ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


Çorum Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Bitlikten kuvvet doğar.
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   vefat
  İbrahim Oğlu Selami Güngör Geçirdiği Kalp krizi sonucu Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur. Cenaze 08.02.2022 salı günü Karşıyaka mezarlığında saat 15:00 da defin edilecektir T14A/2411 -Allahtan Rahmet diler Tüm Akraba ,dost ve canlara Duyurulur. Devamı..

   vefat
  Hüsne BUYRUK Devamı..

   HÜSEYİN BAŞÇEK
  YEDİ YEMEĞİ Devamı..

   VEFAT
  İbrahim Bozoğlan Eşi Fatma Bozoğlan (Temel Rıza Annesi) Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur. Cenazesi 21.01.2022 cuma günü (bugün) Karşıyaka Mezarlığında saat 15:.00 da Defin Edilecektir. Tüm Akraba ,Dost ve Canlara duyurulur. Cenazeye katılım sağlayacaklar için dernek önünden saat 13:45 de araç kalkacaktır. Devamı..

   VEFAT
  Hüseyin Başçek(üsülü)Haydar ve Cemal Başçek Babası Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 20.01.2022 Perşembe günü Karatepeköyü  mezarlığında defin Edilecektir. Dernek önünden  otobüs saat 9:00 hareket edecektir. Tüm Akraba ve Canlara Duyurulur. Devamı..

   ÇORUM HİTİT DERNEKLERİ FEDERASYONU
  Değerli Üyelerimiz Üst Birliğimiz Çorum Hitit Dernekleri Federasyonumuz 11 Şubat 2022 Cuma Günü Nazım Hikmet Kültür Merkezinde Birlik ve Dayanışma Yemeği Düzenlemektedir. Katılım sağlayacak üyelerimizin En geç 30 ocak 2022 tarihinden önce bilet temini ve masa ayarlanabilmesi için dernek Başkanı ile irtibat... Devamı..

   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
  YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN Devamı..

   VEFAT
  DURAK EKER Devamı..

   Kırk Yemeği
  Hakk'ın Rahmetine Kavuşan Osman  Oğlu Abdullah Buyruk 'un kırk yemeği Devamı..

   Hitit Dernekler Federasyonu
  Hitit Dernekler Federasyonu sponsor olmayı düşünen üyelerimize Devamı..

   ÖĞRETMENLER GÜNÜ
  Küçücük zihinleri şekillendiren kocaman yürekli öğretmenlerimizin ,öğretmenler gününüz kutlu olsun DERNEK YÖNETİMİ Devamı..

   FEDERASYONUN DERNEGİMİZE ZİYARETİ
  FEDERASYONUN DERNEGİMİZE ZİYARETİ Devamı..

   VEFAT
  ABDULLAH BUYRUK Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler