ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu İsmet Bahadır'a  saat 10:00 ile 17:00)veya Ferudunçelik Muhtarımız Hasan Hüseyin Güngör'e ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


Çorum Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
KARATEPE KÖYÜ MUHTARLIĞINDAN DUYURU 
 
 

KARATEPE KÖYÜ MUHTARLIĞINDAN DUYURU 
Değerli Karatepeliler
Üzerinde yaşadığımız topraklar bizler için Atalarımızdan kalan miras değil, gelecek nesillerimizin emaneti olarak görüyoruz. Bu toprakları olduğu gibi muhafaza etmek hepimizin görevi. Köyümüzde hayvancılık için ayrılmış otlak ve meraları korumak muhtar olarak başta benim olmakla beraber bu konuda hassasiyet gösteren tüm karatepelilerindir.
Daha  öncesinde defalarca tedbir alınmasına rağmen malasef otlak ve meralarımız    tapu kadastro da belirlenen sınır ihlalleri olmaktadır. 
Kamu otoritesine gerekli başvurular yapılmış sınırlar  tapu kayıtlarına uygun yeniden tesbit edilmiştir. 
Bundan sonra sınır ihlallerine hiç bir şekilde müsamaha edilmeyecek olup kanuni işlemler yapılacaktır. 
Karatepe köyü muhtarı olarak sınır ihlallerini takip edebilmek için Beton direklerle işaretleme yapılması gerekmektedir. Hassasiyet gösteren Köylülerimizden dernek üzerinden yapacağınız bağışlarla  bu beton direklerin alınmasına hepinizin yardımcı olacağını düşünüyorum.
KARATEPE KÖYÜ MUHTARI 
KEREM GÜNGÖR


Okunma Sayısı: 71

 


Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler