ARTIK AİDAT VE BAĞIŞLARINIZ İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ TÜRKİYE İŞ BANKASI HÜSEYİNGAZİ ŞUBESi'DİR İBAN NO TR 08 0006 4000 0014 3890 0048 80 ALICI ADRESİ (ÇORUM İLİ ALACA İLÇESİ KARATEPE KÖYÜ DAY.DERNEĞİ ) GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
Duyurular

Değerli Karatepe Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, Dernek üye aidatları ve yer parası borcu olanlar yıl bitmeden borcunuzu Hüseyin Erbaş 'a(tel:0535 6713880) saat 10:00 ile 17:00)ödeyebilirsiniz. Yıl sonu itibarı ile Denetim Kuruluna hesap kesim işlemi yaptırılacaktır. Borcunuzu öğrenmek için    GOOGLE--- karatepekoyu.com …. adresinde  TC NUMARANIZI GİREREK ÖGRENEBİLİRSİNİZ. Selamlar.


GELENEKSEL BAYRAMDEDE ŞENLİKLERİ 13-14 TEMMUZ 2019 GÜNLERİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.BU ŞENLİKTE KURBAN VE ADAK SAHİPLERİ 31.05.2019 TARİHİNE KADAR DERNEK YÖNETİMİ İLE BAGLANTI KURMALARI GEREKMEKTEDİR.  YETERLİ KURBAN VE ADAK TALEBİ OLMAZ İSE PİKNİK ŞEKLİNDE DÜZENLENECEKTİR.TAHMİNİ KURBAN PARASI 1200 TL DİR. TALEP SAHİPLERİ 31.05.2015 TARİHİNE KADAR 0507 8630602 TELEFON NUMARASI İLE  İRTİBATA GEÇEBİLİR.


Değerli Hemşerilerim ; Karatepe köyü okul bahçesinin içerisinde, özellikle cenaze merasimlerinde kullanmak amacıyla 84 m2 çardak yapımı için yönetim kararı alınmıştır. Tahmini maliyeti 15-16000 TL dir.2019 yılı aidatlarına ek olarak her üyemiz 50 Türk lirası ödemesi gerekmektedir. Tüm canlara duyurulur. Ayrıca bağışta bulunmak isteyenler derneğimize bu amaçla bağış  yapabilirler. Sevgilerimle.

 


Çorum Hava Durumu
Anket
Türkiye ekonomisi nasıl gidiyor ?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,8059   6,8181
EURO 7,5724   7,5861
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür herkes kabı kadar alır
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 4
Dün: 28
Toplam: 42466
MEZARLIK BAKIMI
 
 

Din Büyüklerinin Kabirlerinin Kaybolmaması, Ziyâretçilerin Bunlara Lâzım Olan Edebi Göstermeleri Ve Böylece Mânevî İstifâde Temini İçin Kabirlerini Muhâfazaya Almak Ve Türbe Yapmakta Dînimizde Bir Mahzur Yoktur. Diğer Ölülerin de Kabirlerini Hayvanların Ve Câhillerin Ayakları Altında Kalmaması İçin Gösteriş Ve Övünme Olmayacak Şekilde Muhâfazaya Almak Uygun Görülmüştür.

Müslüman Kabristanlarının Düzenli, Temiz Olmaları Ve Çeşitli Ağaç Ve Çiçekler Dikilmesi, Asırlardan Beri Süregelen Bir Husûsiyet Olup Çok Sevaptır. İslâm Dîni, İnsanın Ölüsüne De, Dirisine Olduğu Gibi Saygı Gösterilmesini Emretmektedir. Müslümanların Kabirlerine De Saygılı Olmak, Üzerine Basmamak, Oturmamak Ve Çirkin Şeyleri Yapmamak Lâzımdır.

Lütfen mezarlık yaptırmaya karar verdiğinizde  ,mezar yapan kişiler eski mezar kalıntılarını atmak zorundadır.anlaşma yapar iken bunu mezarı yapan kişilere hatırlatın ki mezarlıklarımız her zaman için bakımlı gözükebilsin,(bunun için ayrıca ücret ödemeniz gerekmiyor).Bu konuda hassas davranıcagınıza yürekten inanıyorum. DERNEK YÖNETİMİ


Okunma Sayısı: 226

 


Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim Bahadır
Siteyi yapan arkadaşların emeğine sağlık çok güzel olmuş. Sitenin daha iyi geliştirerek köylümüzün gerekli ilgiyi göreceğine inanıyorum.

Seyrani durak
Adlarini internet kanal Ile cok gec.. Ogrendigim hakkin rahmetine kavusanlarin yakinlarina bassagligi ve sabirlar dilerim. Seyrani durak

Selahattin Kahraman
GENÇLİĞE ÇAĞRI BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler